Przedstawiamy ranking pożyczek online w kwocie 1000 zł na 12 miesięcy. Widzisz tu kredyty od najniższej do najwyższej miesięcznej raty.

 Hapi Pożyczki Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 87,54 zł
RRSO od 9,57% 


 Wonga Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 91,59 zł
RRSO od 19,04% 


 Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 95,83 zł
RRSO od 30,05% 


 T-Mobile Usługi Bankowe Kredyt gotówkowy przez internet
 Kredyt 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 97,67 zł  


 TAKTO Finanse Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 131 zł
RRSO od 146,10% 


 Super Grosz Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 133,81 zł
RRSO od 156,13% 


 Provident Chwilówka ratalna na dowód przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 12 miesięcy: rata od: 135,13 zł
RRSO od 163,14% 


Widoczny tu ranking pożyczek ratalnych i kredytów gotówkowych udzielanych online zawiera tabelę kredytów i pożyczek w bankach i firmach pozabankowych ułożoną według wysokości miesięcznej raty. Szybka pożyczka na rok to dobre rozwiązanie, które jednocześnie pozwala rozłożyć koszty kredytu tak, by nie były uciążliwe (niska rata), ale przy tym nie wiąże klienta długoterminowym zobowiązaniem finansowym, gdyż 12-miesięczny okres spłaty jest dość krótki. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to wyłącznie szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w tym poznać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do serwisu internetowego pożyczkodawcy.

Decyzja kredytowa i ostateczna kwota raty zależy od twojej sytuacji finansowej i zdolności kredytowej, przy czym każdy pożyczkodawca inaczej ocenia te parametry. Różnice w wysokości rat między bankami i firmami pożyczkowymi zazwyczaj są związane z różnymi strategiami udzielania pożyczek (np. firmy łagodniej oceniające klientów zwykle oczekują wyższej raty kredytu niż firmy lub banki restrykcyjnie oceniające zdolność kredytową).

Kredyty gotówkowe w bankach i poźyczki pozabankowe w Polsce podlegają ustawom: Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawie o kredycie konsumenckim. Niespłacanie zobowiązań w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. odsetki karne za zwłokę, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy próbie zaciągnięcia kolejnych pożyczek).

Pożyczka 1000 zł na rok to tylko jeden z wielu dostępnych rodzajów kredytu. Aby porównać internetowe kredyty dla innej kwoty pożyczki albo innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.