Prezentujemy ranking pożyczek online w kwocie 1000 zł na 24 miesiące. Kolejność kredytów jest ustalona wg wysokości miesięcznej raty.

 Hapi Pożyczki Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 45,87 zł
RRSO od 9,81% 


 Wonga Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 50,30 zł
RRSO od 19,80% 


 Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 50,30 zł
RRSO od 20,45% 


 T-Mobile Usługi Bankowe Kredyt gotówkowy przez internet
 Kredyt 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 51,26 zł  


 TAKTO Finanse Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 71 zł
RRSO od 76,34% 


 Super Grosz Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1000 zł na 24 miesiące: rata od: 81,60 zł
RRSO od 107,09% 


Ranking pożyczek gotówkowych udzielanych przez internet zawiera listę kredytów i pożyczek w bankach i firmach pozabankowych uporządkowaną według wysokości miesięcznej raty. Internetowe chwilówki na 24 miesiące są dobrym wyborem dla osób, które chcą rozłożyć spłatę na długi okres tak, by rata była tak niska, że będzie praktycznie niezauważalna dla domowego budżetu. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to wyłącznie szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w szczególności poznać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do serwisu internetowego pożyczkodawcy.

Decyzja kredytowa oraz kwota raty jest uzależniona od poziomu twojej zdolności kredytowej, a każdy pożyczkodawca inaczej ocenia sytuację finansową klienta. Raty istotnie odbiegają od siebie, gdy porównamy różne banki i firmy pożyczkowe, co wynika różnych strategii udzielania pożyczek (np. firmy łagodniej oceniające klientów zwykle oczekują wyższej raty kredytu niż firmy lub banki restrykcyjnie oceniające zdolność kredytową).

Pożyczka na długi okres spłaty - tak jak w tym przypadku na 2 lata - pozwala znacząco obniżyć ratę kredytu w stosunku do pożyczek na krótsze okresy. Należy jednak pamiętać, że w przypadku tak długiego okresu sumaryczna kwota spłacana przez klienta jest zwykle wyższa niż w przypadku pożyczki na krótszy czas.

Kredyty gotówkowe i poźyczki pozabankowe w Polsce podlegają przepisom takich ustaw jak Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawa o kredycie konsumenckim. Niespłacanie rat kredytów w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. odsetki karne za zwłokę, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy staraniu się o kolejne pożyczki).

Pożyczka 1000 zł na 2 lata to tylko jedna z możliwych kombinacji czasu spłaty i kwoty kredytu. By porównać pożyczki ratalne na inną kwotę albo dla innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.