Prezentujemy ranking pożyczek online w kwocie 1000 zł na 6 miesięcy. Porównujemy kredyty od najniższej do najwyższej raty miesięcznej.

 Wonga Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 174,17 zł
RRSO od 16,29% 


 T-Mobile Usługi Bankowe Kredyt gotówkowy na dowód przez internet
 Kredyt 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 194,93 zł  


 Eurobank Szybki kredyt gotówkowy online
 Kredyt 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 196,84 zł  


 Efino Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 232 zł
RRSO od 225% 


 TAKTO Finanse Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 235 zł
RRSO od 244,35% 


 Provident Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 237,76 zł
RRSO od 260% 


 Zaplo Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 238,23 zł
RRSO od 260,20% 


 Super Grosz Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy: rata od: 238,43 zł
RRSO od 260,25% 


Nasz ranking kredytów i pożyczek gotówkowych udzielanych przez internet zawiera zestawienie kredytów i pożyczek w bankach i firmach pozabankowych uporządkowane według wysokości miesięcznej raty. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to wyłącznie szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w szczególności poznać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź na stronę internetową pożyczkodawcy.

W każdym przypadku decyzja o przyznaniu pożyczki i wielkości raty zależy od oceny twojej sytuacji finansowej i zdolności kredytowej, przy czym każdy bank i firma analizuje te parametry w inny sposób. Różnice w wysokości rat między bankami i firmami pożyczkowymi są często dość duże i są związane z różnymi metodami oceny zdolności kredytowej lub nastawienia na inną grupę klientów.

Kredyty gotówkowe i poźyczki pozabankowe w Polsce podlegają ustawie Prawo bankowe, ustawie Kodeks cywilny i ustawie o kredycie konsumenckim. Niespłacanie swoich zobowiązań w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. odsetki karne za zwłokę, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy próbie zaciągnięcia kolejnych pożyczek).

Pożyczka 1000 zł na 6 miesięcy to tylko jedna z dostępnych opcji w naszym rankingu. Aby porównać kredyty przez internet dla innej kwoty pożyczki albo innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.