Znajdziesz tu ranking pożyczek online w kwocie 1500 zł na 12 miesięcy. Kredyty ułożyliśmy od najniższej do najwyższej miesięcznej raty.

 Hapi Pożyczki Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 140 zł
RRSO od 9,57% 


 Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 143,74 zł
RRSO od 30,05% 


 Eurobank Szybki kredyt gotówkowy online
 Kredyt 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 152,50 zł  


 TAKTO Finanse Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 197 zł
RRSO od 146,08% 


 Super Grosz Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 200,72 zł
RRSO od 156,13% 


 Provident Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 12 miesięcy: rata od: 202,70 zł
RRSO od 163,14% 


Ranking pożyczek ratalnych i kredytów gotówkowych przez internet ułożony jest według wysokości miesięcznej raty. Przedstawione chwilówki na 12 miesięcy oferowane są przez firmy pozabankowe lub banki. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to wyłącznie szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w tym w szczególności otrzymać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do serwisu internetowego banku lub firmy pożyczkowej.

Decyzja kredytowa i ostateczna kwota raty zależy od zdolności kredytowej klienta, przy czym każdy pożyczkodawca inaczej ją analizuje i ocenia. Różnice w wysokości rat między bankami i firmami pożyczkowymi najczęściej wynikają z różnych polityk udzielania pożyczek (np. firmy łagodniej oceniające klientów zwykle oczekują wyższej raty kredytu niż firmy lub banki restrykcyjnie oceniające zdolność kredytową).

Przepisy regulujące kredyty gotówkowe w bankach i poźyczki pozabankowe to Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawa o kredycie konsumenckim. Niewywiązywanie się z zobowiązań w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. karne odsetki za opóźnienie, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy próbie zaciągnięcia kolejnych pożyczek).

Pożyczka 1500 zł na rok to jedno z wielu połączeń kwoty i terminu spłaty dla kredytów ratalnych. Aby przeanalizować kredyty przez internet dla innej kwoty pożyczki albo innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.