Prezentujemy ranking pożyczek online w wysokości 1500 zł na 2 lata. Możesz tu porównać kredyty według szacunkowej kwoty miesięcznej raty.

 Wonga Pożyczka ratalna na dowód przez internet
 Kredyt 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 75,44 zł
RRSO od 19,80% 


 Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 75,45 zł
RRSO od 20,45% 


 Eurobank Szybki kredyt gotówkowy online
 Kredyt 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 80,67 zł  


 TAKTO Finanse Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 107 zł
RRSO od 76,33% 


 Super Grosz Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 122,40 zł
RRSO od 107,09% 


 Provident Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 24 miesiące: rata od: 127,13 zł
RRSO od 117,76% 


Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter szacunkowy - oparta jest na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w szczególności poznać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do serwisu internetowego pożyczkodawcy. Ranking pożyczek uporządkowany jest według wysokości szacunkowej miesięcznej raty.

Złożenie wniosku o pożyczkę nie gwarantuje uzyskania kredytu - decyzja kredytowa oraz decyzja o kosztach i racie jest uzależniona od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. W różnych firmach i bankach raty często mocno się różnią, co wynika różnych strategii udzielania pożyczek i oceny zdolności kredytowej klientów.

Kredyty gotówkowe i poźyczki pozabankowe w Polsce podlegają przepisom takich ustaw jak Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawa o kredycie konsumenckim. Niespłacanie zobowiązań kredytowych w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. odsetki karne za zwłokę, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy staraniu się o kolejne pożyczki).

W powyższym rankingu widzisz raty kredytowe dla pożyczki 1500 zł na 2 lata. W celu porównania pożyczek ratalnych na inną kwotę albo dla innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.