Oto ranking pożyczek przez internet w kwocie 1500 zł na 6 miesięcy
- zestawienie kredytów od najniższej raty miesięcznej.

 Wonga Pożyczka ratalna na dowód przez internet
 Kredyt 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 261,25 zł
RRSO od 16,29% 


 Eurobank Szybki kredyt gotówkowy online
 Kredyt 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 296,63 zł  


 Efino Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 349 zł
RRSO od 225% 


 TAKTO Finanse Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 353 zł
RRSO od 244,35% 


 Provident Pozabankowa pożyczka ratalna online
 Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 356,64 zł
RRSO od 260% 


 Zaplo Szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń
 Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 357,34 zł
RRSO od 260,20% 


 Super Grosz Pożyczka pozabankowa na raty przez internet
 Pożyczka 1500 zł na 6 miesięcy: rata od: 357,65 zł
RRSO od 260,25% 


Pamiętaj, że decyzja kredytowa w każdym przypadku zależy od zdolności kredytowej klienta. Każdy pożyczkodawca inaczej ją analizuje i ocenia. Różnice w wysokości rat między bankami i firmami pożyczkowymi najczęściej wynikają z różnych polityk udzielania pożyczek (np. firmy łagodniej oceniające klientów zwykle oczekują wyższej raty kredytu niż firmy lub banki restrykcyjnie oceniające zdolność kredytową). Ranking pożyczek uszeregowany jest według wysokości miesięcznej raty. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Jest to wyłącznie szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w tym w szczególności otrzymać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do portalu internetowego banku lub firmy pożyczkowej. Należy mieć także na względzie, że chociaż pożyczka krótkoterminowa przez internet to wygodny i szybki sposób uzyskania gotówki, stanowi ona zobowiązanie finansowe, które trzeba spłacić w ustalonym terminie.

Przepisy regulujące kredyty gotówkowe w bankach i poźyczki pozabankowe to następujące ustawy: Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawa o kredycie konsumenckim. Niewywiązywanie się ze spłaty rat w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. karne odsetki za opóźnienie, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy próbie zaciągnięcia kolejnych pożyczek).

Widzisz tu raty dla pożyczki 1500 zł na 6 miesięcy. Aby porównać kredyty na inną kwotę pożyczki albo inny okres spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.