Przedstawiamy ranking pożyczek online w kwocie 500 zł na 12 miesięcy. Kryterium kolejności kedytów jest wysokość miesięcznej raty.

 Wonga Pożyczka ratalna na dowód przez internet
 Kredyt 500 zł na 12 miesięcy: rata od: 45,80 zł
RRSO od 19,04% 


 T-Mobile Usługi Bankowe Kredyt gotówkowy przez internet
 Kredyt 500 zł na 12 miesięcy: rata od: 49,94 zł  


 Eurobank Szybki kredyt gotówkowy online
 Kredyt 500 zł na 12 miesięcy: rata od: 52,72 zł  


 Provident Chwilówka ratalna na dowód przez internet
 Pożyczka 500 zł na 12 miesięcy: rata od: 67,57 zł
RRSO od 163,14% 


Dostępny tutaj ranking pożyczek ratalnych udzielanych przez internet zawiera uporządkowane według wysokości miesięcznej raty zestawienie kredytów i pożyczek w bankach i firmach pozabankowych. Podana wysokość raty nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego - jest to tylko szacunkowa kwota oparta na udostępnianych przez bank lub firmę pozabankową danych. Aby poznać szczegóły każdej oferty, w tym poznać dane dotyczące rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania (RRSO), kliknij w logo banku lub firmy i przejdź do serwisu internetowego pożyczkodawcy.

Decyzja kredytowa i ostateczne ustalenie wysokości raty zależy od tego, jak dana firma lub bank oceni twoją zdolność kredytową. Różnice w wysokości rat między bankami i firmami pożyczkowymi zazwyczaj są związane z odmiennymi politykami udzielania kredytów (np. firmy bardziej liberalne w ocenie zwykle oczekują wyższej raty pożyczki niż firmy lub banki restrykcyjnie oceniające klientów).

Na polskim rynku finansowym liczba ofert kredytów i pożyczek 500 zł na rok nie jest duża, gdyż zwykle pożyczki na tak małą kwotę są udzielane na krótszy okres. W naszym serwisie znajdziesz też rankingi pożyczek na krótsze okresy lub na wyższe kwoty.

Kredyty gotówkowe w bankach i poźyczki pozabankowe w Polsce podlegają ustawom: Prawo bankowe, Kodeks cywilny i ustawie o kredycie konsumenckim. Niespłacanie rat pożyczki w terminie wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami i problemami, jak np. odsetki karne za zwłokę, koszty monitów oraz windykacji, wpisanie do rejestrów dłużników (co ma także negatywny wpływ na zdolność kredytową przy próbie zaciągnięcia kolejnych pożyczek).

Pożyczka 500 zł na rok to tylko jeden z występujących na rynku wariantów kredytu. Aby sprawdzić porównanie internetowych kredytów dla innej kwoty pożyczki albo innego okresu spłaty, wybierze w menu odpowiadającą ci sumę pożyczki i termin spłaty.


(C) 2017 - ranking pożyczek online utworzony według wysokości raty kredytu dla zadanej kwoty i okresu spłaty.

Mimo dołożenia starań nie gwarantujemy pełnej aktualności ofert. Należy zawsze sprawdzić warunki kredytu na stronie pożyczkodawcy.
Witryna stosuje cookies w celach statystycznych i reklamowych. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przegladarki w zakresie cookies oznacza akceptację faktu zapisywania ich w pamięci komputera użytkownika.